Google Arama Kampanyaları

Yuneto, Google Arama'da görünecek reklamları oluşturmanıza yardımcı olur. Anahtar kelimeler ve reklamlar sizin için üretilecektir, böylece işinize odaklanabilirsiniz.


bing premier partner

Bing ile kampanyaları senkronize et

Yuneto, her gün Google Reklam kampanyalarınızda meydana gelen değişiklikleri Bing Ads'e yansıtacaktır, bu nedenle Bing arama kampanyalarınızı bir daha asla yönetmek zorunda kalmazsınız.


bing premier partner

Google Alışveriş reklamları

Bir Shopify kullanıcısıysanız, Yuneto, web mağazanızda bulunan ürünleri algılar ve Google alışveriş sonuçlarında reklamını yapar.


bing premier partner

Yuneto işletmenize nasıl yardımcı olabilir?


...

Anahtar Kelime Araştırması

Yuneto binlerce alakalı anahtar kelime kombinasyonu oluşturmak için websitelerini analiz eder, alakalı anahtar kelimeleri çıkartır ve eş anlamlı kelimeleri tahmin eder.

Her işletme için potansiyeli yüksek uzun kuyruklu anahtar kelimelerin dahil edildiğinden emin oluruz. Akıllı anahtar kelime araştırması ve üretimi kullanıcılarımızın paralarının boşa harcanmasının önüne geçer....

Kampanya Oluşturma

Gelişmiş algoritmalarımız (NLP) sayesinde Yuneto, Google'ın en iyi uygulamalarını takip edip baz alabilmesi sayesinde Google arama kampanyalarının oluşturulmasını otomatik hale getirebilir.

Tüm anahtar kelime kombinasyonları ve özelleştirilmiş reklamlar ROI'nizi en üst düzeye çıkarmak için bir araya gelir.

Yuneto belirlenmiş bütçe dahilinde en iyi sonuçları vermek için gelişmiş kampanyalar oluşturur....

Optimizasyon

Yuneto kampanyalarınızı henüz yayınlanmadan önce bile gelişmiş anahtar kelime araştırması ve "sınıfının en iyisi" kampanyaları oluşturuşuyla optimize etmektedir.

Kampanyalar başlatıldığı zaman Yuneto her tıklamadan öğrenir ve sonuçları iyileştirmek için düzenli olarak teklifleri, anahtar kelimeleri ve diğer değişkenleri iyileştirir....

Raporlama

Yapay zeka kampanyanızı sizin için sürekli iyileştirirken siz de istediğiniz her an gösterge panelinizden performansı takip edin.

Sistemimiz hangi optimizasyonun yapıldığı hakkında sizi bilgilendirecektir. Gösterimler, ziyaretçiler ve dönüşümlerin sayılarını takip edin, kitlenizle ilgili derinlemesine bilgi alın.

Kazanmanıza yardımcı olacak kampanyalar

Google Reklamları mükemmel. Doğru yapılırsa, satışlarınızı artırabilir. Buradaki zorluk, başından itibaren yenilmez kampanyalar oluşturmak ve geliştirmeye devam etmektir.

Yuneto'da, yayınlanmaya başlamadan önce kampanyaları optimize eder ve reklamlarınızı sürekli olarak geliştirmek için gelişmiş yapay zeka kullanırız.Mükemmel reklamlar için bir makine

Teknolojimiz gereksiz trafiğin önüne geçmek için sınırsız sayıda anahtar kelime kombinasyonu üreterek, özelleştirilmiş reklamlar ile Google'ın en iyi uygulamalarını baz alan kampanyalar oluşturur.

Yuneto her bir anahtar kelime için doğru teklif miktarını ayarlar ve bunun sonucunda yatırımınızın geri dönüşünün daha iyi olmasını sağlar.

Artık pahalı pazarlama danışmanlarına veya ajanslara ihtiyacınız yok, Instaon sizin için birinci sınıf kampanyaları ücretsiz olarak oluşturur!