SSS

En çok aldığımız soruları derledik ve cevapladık.

Yuneto Ads, Google'da görünmenin ana yoludur. Ödeme bilgilerinizi eklemenizi ve işletmenize trafik getirecek pazarlama kampanyaları oluşturmanızı sağlar. Hangi anahtar kelimeler için ödeme yapacağınızı seçebilirsiniz. Instaon bu işi sizin için yapabilir, çünkü bunu işletmeniz için otomatik olarak yapmada ve tıklama başına ödediğiniz fiyatı optimize etmede uzmanlaşmıştır.

Kafanızdaki karışıklığı anlayabiliriz. Reklamlarınızı oluşturma ve optimize etme hizmetimiz ücretsizdir ancak yine de satın almak istediğiniz tıklamalar için Google'a ödeme yapmanız gerekir. Ücretsiz bir ajans hizmeti sunuyoruz, ancak yine de reklam bütçenize karar vermeniz gerekiyor. Google Reklamları, bir PPC (Tıklama Başına Ödeme) reklamcılık yöntemidir; bu, reklamlarınızın alakalı aramalarda görüneceği anlamına gelir ve yalnızca insanlar işletmenizi ziyaret ederse ödeme yaparsınız. Geleneksel ajanslar, reklamlarınızı ayarlama hizmeti sunmak için insanlardan ek bir ücret talep eder.

Hayır. Bir Yuneto hesabı oluşturduğunuzda, kampanyalarınızı oluşturabilmek ve iyileştirmek için sizden Yuneto Ads hesabınıza erişimi paylaşmanızı isteyeceğiz.

Kredi kartı bilgileriniz bizimle paylaşılmaz. Reklamları optimize etmek için Google Ads ile yakın çalışıyoruz ve bize faturalandırma bilgilerinize değil, kampanya parametrelerinize erişme izni veriliyor.

Google Arama'nın bulunduğu tüm ülkeler de Yuneto tarafından desteklenir. Şu an için sistemimiz Türkçe, İngilizce, Fransızca, Felemenkçe veya İtalyanca reklamlar oluşturabilir ve optimize edebilir.

Herhangi bir terslik yok. Otomasyon uzmanı olmadan önce dijital pazarlamada uzun yıllar geçirdik ve bir işletmeyi büyütmek için iyi pazarlamanın önemini biliyoruz. Küçük ve orta ölçekli işletmelere ücretsiz olarak yardım etmekten gurur duyuyoruz. Bir işletme büyüyüp gelişmiş özelliklere veya özel çözümlere ihtiyaç duyduğunda, ücretli planlarımız mantıklı bir sonraki adımdır. Bu bir kazan-kazan durumudur.

Ücretsiz plan, küçük bir işletmenin Google'da reklamını yapması için gerekenlerin tümünü sunar: akıllı anahtar kelimeler seçimi ve optimize edilmiş reklamlar. Ücretli planlar büyük şirketler için ilgi çekicidir, çünkü daha fazla özellik ve özel çözümler için hızlı destek sunuyorlar.

Daha fazlasını bilmek ister misiniz?

Satış ekibimize ulaşın

Hesap yöneticilerimizden birinin sizi aramasını istiyorsanız, telefon numaranızı mesajınıza eklemekten çekinmeyin.

Şişli
İstanbul 34050
Türkiye support@yuneto.com